Top 5 pokoi do remontu w Twoim domu

1 | Kuchnie

Najpopularniejszym remontem jest (i prawdopodobnie będzie w najbliższej przyszłości) Twoja kuchnia. Kuchnie stały się centralnym punktem domów na całym świecie. Możesz drastycznie poprawić jakość i wartość swojego domu, remontując najpierw ten pokój. Istnieje niezliczona ilość sposobów na ulepszenie kuchni, więc rozważ aktualizację stylu szafek, dodanie wyspy, modernizację kamiennych blatów i nowego backsplashu z płytek.

2 | Piwnice

Większość piwnic jest niedokończona w nowym domu. Często są to tylko ściany zewnętrzne budowane w celach izolacyjnych i pomieszczenie mechaniczne. Renowacja piwnicy to świetny sposób na powiększenie przestrzeni życiowej w domu. Rozważ dodanie pokoju rozrywki, sypialni dla gości, łazienki, a nawet pokoju z winami! Nasz zespół projektowy z przyjemnością przeprowadzi renowację piwnicy w dowolny sposób.

3 | Łazienki / łazienki

Podobnie jak w kuchni, style łazienek zmieniają się co kilka lat, a jeśli nadal masz dywan w łazience, powinieneś go odnowić! Prysznice są teraz dostępne w wielu różnych stylach. Szklane prysznice przy drzwiach z płytek ceramicznych prezentują się bardzo ładnie. Modernizacja toalety może poprawić efektywność wykorzystania wody w Twoim domu. Rozważ modernizację do współczesnej toalety z kamiennymi blatami, nowoczesnym zlewem i nowymi kranami / armaturą.

4 | Sypialnie

To prywatna i osobista przestrzeń w Twoim domu. Dlaczego nie wyremontować sypialni, aby najlepiej odpowiadała Twoim potrzebom relaksacyjnym? Rozważ wbudowane półki i szafki do przechowywania, garderoby lub przejście do łazienki. Powiększenie powierzchni pokoju zapewni dodatkową przestrzeń, aby ułatwić dostęp.

5 | Szafy

Nie często myślimy o odnowieniu szaf, ale proste ulepszenia mogą poprawić przechowywanie. Szafy są w różnych stylach. Garderoby można dopasować do swojej odzieży i biżuterii. Dodanie garderoby do głównej sypialni znacznie ułatwi życie. Szafy w przedpokoju i przedpokoju można ulepszyć dzięki wbudowanym półkom i szafkom na płaszcze, buty i wszystkie potrzebne do przechowywania bielizny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *