marzec, 2018

17mar(mar 17)11:0018(mar 18)14:30Warsztaty tanga ze Slavą Ivanowem11:00 - 14:30 (18) APT Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek, Kiepury 5 Lublin 20-838 Województwo:lubelskieKategoria:Warsztaty

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Mamy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić Was po raz pierwszy w Lublinie na warsztaty z wyjątkowym tancerzem, Viacheslavem Ivanovem. Wszystkie zajęcia są open level, co oznacza, że każdy warsztat zaczynie się od prostych elementów, a skończy trudniejszymi.

Program warsztatowy:

Sobota:
11-12:30 – Vals („A volar, senores!”) – Walc jest propozycją ciągłego uczucia lotu. Para tańczących walca jest jak mała łódź wsparta falami śpiącego oceanu… Walce mogą być szybsze lub wolniejsze, ale zawsze są bardzo słodkie i romantyczne :))) Na tych zajęciach będziemy pracować z dynamiką, która powinna nam pomóc stworzyć ten wyjątkowy nastrój naszego tańca.

12:45 – 14:15 – Zabawa z rytmem – zajęcia poświęcone muzyce. Będziemy pracować nad różnymi wzorami rytmicznymi (a następnie szukać ich w tangach różnych orkiestr), a także „wybierać”, jakie ruchy mogą pozwolić nam na zabawę z danym wzorcem rytmicznym.

Niedziela:
11-12:30 – System krzyżowy – Zabawa z krzyżykami. 5 pomysłów opartych na różnych typach krzyżyków. Krzyżyk jest jednym z najpopularniejszych „szablonów” w Tangu. Istnieje wiele „przepisów” opartych na tym elemencie. Podczas tej lekcji będziemy pracować z „koncepcją używania krzyżyków” (jakie typy krzyżyków możemy wyróżnić, jak je prowadzić, jak robić krzyżyki itp.) Przejdziemy przez kilka przykładów, od „popularnych” do „rzadziej spotykanych”. Zwrócimy także szczególną uwagę na dokładność i elegancję ruchu oraz przedstawimy kilka pomysłów dekoracji, związanych z krzyżykami.

12:45 – 14:15 – Boleo – Jak prowadzić boleo? Jak zrobić fajne boleo? Jak to zrobić w sposób bezpieczny (dla innych par)? Jest wiele technicznych szczegółów wartych uwagi. Na tej lekcji będziemy z nimi pracować.

Cennik:
do 4 marca:
1 warsztat (90min) – 60zł
2 warsztaty – 110zł
4 warsztaty – 190zł

po 4 marca:
1 warsztat (90min) – 60zł
4 warsztaty – 210zł

Viacheslav Ivanov
Zaczął tańczyć tango w Moskwie w 2000 roku. W 2003 roku rozpoczął naukę tanga i otworzył własną szkołę. Od 2005 roku prowadził zajęcia z Olgą Leonova. Od 2006 roku zajmuje się tylko tangiem.
Jego szkoła cieszyła się opinią miejsca, w którym nauczyciele przywiązują dużą wagę do pracy nad drobnymi detalami, ich slogan – „powoli, ale głęboko”. Nawiasem mówiąc, nazwa jego strony na Facebooku to TangoDeep. https://www.facebook.com/tangoprofundo/

Na zajęciach lubi pracować nad muzykalnością, komunikacją w parze, dynamiką i charakterem ruchu. (Oczywiście wszystko to opiera się na zwrócaniu uwagi na techniczną stronę zagadnienia) Kiedy uczysz się kroku/figury/sekwencji ruchów, oczywiście, musisz wiedzieć jak to się robi, ale również ważne jest zrozumienie, dlaczego tego potrzebujesz i co ci to może dać.
Viacheslav był jednym z pierwszych nauczycieli, którzy zaczęli prowadzić warsztaty w Kijowie (Ukraina).
W 2015 roku przeprowadził się z Rosji do Słowenii. Od tego czasu podróżuje po całej Europie z warsztatami (Niemcy, Polska, kraje bałtyckie, Serbia, Chorwacja, Ukraina, Białoruś).

Zapisy:
tangoparaiso@gmail.com
t. 505 66 80 16

www.tangoparaiso.pl

Czas

17 (Sobota) 11:00 - 18 (Niedziela) 14:30

Lokalizacja

APT Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek

Kiepury 5 Lublin 20-838

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

X