grudzień, 2017

31gru01styTangowy bal sylwestrowy "Na Starówce"08:00 - (styczeń 1) 05:00 Rynek 4, Bielsko-Biała, Rynek 4, Bielsko-BiałaWojewództwo:śląskieKategoria:Milongi okazjonalne

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Jak z pewnością wiecie, w tym roku w Bielsku-Białej nie będzie dużego tangowego balu sylwestrowego, jaki był organizowany w kilku poprzednich latach. Wiecie też, że na początku nowego roku odbędzie się kolejny Beskidzki Maraton Tanga. Jednak w sylwestrową noc fani tanga nie mają się gdzie podziać.

W tych dniach urodził się pomysł, żeby jednak wspólnie zagospodarować tę noc dla najbardziej zdeterminowanych fanów tanga. Bawić moglibyśmy się w tej samej sali, w której w każdą niedzielę odbywa się Milonga na Starówce. Warunek jest jeden: musimy wynająć tę salę najpóźniej do 2 grudnia. Do tego dnia musiałoby się zdecydować co najmniej 10 par.

Procedura jest następująca: zainteresowani jak najszybciej wysyłają e-mail na adres gskoczylas@tangomocja.com. W temacie proszę wpisać „Tangowy bal sylwestrowy 2017”. Na wasz adres e-mail dostaniecie zwrotnie numer konta bankowego, na które niezwłocznie wpłacicie 150 zł (to tylko 75 zł od osoby!). Jeżeli do 2 grudnia wpłyną pieniądze od co najmniej 10. par, to będziemy mogli zarezerwować salę i rozpocząć przygotowania. Nie zapomnijcie sprawdzić poczty!

Za powyższą cenę zdołamy wynająć salę i kupić trochę szampana oraz parę drobiazgów na udekorowanie sali.

Jeżeli znajdzie się wystarczająca liczba chętnych, to zarezerwujemy salę i z zainteresowanymi będziemy ustalać szczegóły organizacyjne balu. Zakładamy, że każda para solidarnie weźmie udział w przygotowaniach (sałatki, ciasta itp.). Umówimy się również, jak zorganizować ciepły posiłek. Oczywiście jesteśmy otwarci również na inne pomysły.

Jeżeli będzie więcej niż 20 chętnych par, to o udziale w balu będzie decydować kolejność zgłoszeń. Będziemy brać pod uwagę tylko zgłoszenia potwierdzone wpłatą na konto.

Jeżeli nie uda się zebrać w terminie kwoty wystarczającej na wynajęcie sali, zrezygnujemy z organizowania balu i zwrócimy wpłacone pieniądze.

Czas

Grudzień 31 (Niedziela) 08:00 - Styczeń 1 (Poniedziałek) 05:00

Lokalizacja

Rynek 4, Bielsko-Biała

Rynek 4, Bielsko-Biała

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

X