luty, 2018

11lut12:0013:00Tango dla papieża Franciszka12:00 - 13:00 Kościół pokamedulski, Warszawa, ul. Dewajtis 3, Kościół pokamedulski, Warszawa, ul. Dewajtis 3Województwo:mazowieckieKategoria:Milongi okazjonalne

Więcej

Szczegóły wydarzenia

W marcu przypada piąta rocznica pontyfikatu papieża Franciszka.
Polscy tancerze tanga argentyńskiego z tej okazji zatańczą tango argentyńskie specjalnie dla Ojca świętego w ostatnią niedzielę karnawału, 11 lutego w kościele pokamedulskim pw. bł. Edwarda Detkensa przy ul. Dewajtis 3 w Lesie Bielańskim po Mszy św. odprawianej o godz. 11.00.
Oprawę muzyczną zapewnia Robert Kandefer.
Całe wydarzenie zostanie sfilmowane. Profesjonalnie zmontowany film wraz z życzeniami, pod którymi podpiszą się wszyscy uczestnicy, napisanymi na specjalnie na tę okazję zaprojektowanej karcie, zostanie przekazany papieżowi Franciszkowi do Watykanu za pośrednictwem Nuncjatury Apostolskiej w Polsce.
Nie będzie to typowa milonga, lecz happening taneczno-filmowy, dlatego prosimy o zgłaszanie się w parach, w których będziecie tańczyć. Całość potrwa ok. 50 minut. Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma dostęp do gotowego filmu.
Po wydarzeniu w gościnnych progach Podziemi Kamedulskich czeka kawiarenka z pysznymi ciastami w bardzo przystępnych cenach.
Zgłoszenia chętnych par prosimy nadsyłać na adres: info@lamirada.org.pl
Jeśli nie możecie znaleźć pary, wpisujcie się w komentarzach lub po prostu przyjdźcie z butami i może znajdziecie kogoś do pary na miejscu 🙂

Czas

(Niedziela) 12:00 - 13:00

Lokalizacja

Kościół pokamedulski, Warszawa, ul. Dewajtis 3

Kościół pokamedulski, Warszawa, ul. Dewajtis 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

X