luty, 2018

24lut(lut 24)12:0025(lut 25)15:15Piernikowe warsztaty: Maria Mondino12:00 - 15:15 (25) Studio Tańca Sportowego "FAN" Toruń, Bartosza Głowackiego 2 (1piętro) Torun 87-100 Województwo:kujawsko-pomorskieKategoria:Milongi okazjonalne,Warsztaty

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Idzie luty, szykuj buty… treningowe. Przy okazji cokwartalnej Milongi Piernikowej zapraszamy do malowniczego Torunia na seminarium poświęcone technicznym filarom tanga z Marią Mondino. Maria pochodzi z Argentyny, a jako nauczycielkę tanga poznaliśmy ją wiele lat temu. Poprowadzi autorskie zajęcia z fundamentów, mające na celu prawdziwy rozwój Waszego tańca. Sobotnie zajęcia będą zajęciami solo, na które zapraszamy przede wszystkim podążające i podążających. W niedzielę natomiast odbędą się warsztaty w parach.

Jak zwykle w Toruniu – ZAJĘCIA TŁUMACZYMY NA POLSKI.

Sobota 12 – 15:15 – Rola kobiety jest rolą aktywną
Niedziela 12 – 15:15 – Fundamenty tanga dla wszystkich

Ceny:
Sobota – 160 zł/os. (zajęcia solo)
Niedziela – 160 zł/os. (zajęcia w parach)
całość – 280 zł/os.

➡️➡️➡️Zapisy przez formularz:
➡️➡️➡️https://goo.gl/forms/1phXLd5amfYujdRn1

A jak masz problem z formularzem to mailem na piotr.iwanicki@gmail.com lub nawet przez telefon 609696060 (Piotr)

/// Rola kobiety jest rolą aktywną ///
Podążająca może i powinna być aktywna w tangu. Aspekt ten zbadamy od fundamentalnych podstaw, aż po aspekty związane z interpretacją.
Podczas warsztatu zwrócimy uwagę na: oś, stopy, linię, chodzenie, objęcie, spiralę w ciele, prezencję, elegancję oraz muzykalność.

/// Fundamenty tanga dla wszystkich ///
Parkiet jest przyjacielem tangowej pary. Pracować będziemy nad poprawieniem relacji i radości, którą daje parkiet oraz narzędziami ruchu i dynamiki, które pozwolą otworzyć taniec.
Podczas warsztatu zwrócimy uwagę na: połączenie, muzykę, dynamikę, figury, interpretację i improwizację.

Maria Mondino

Łączy wyrafinowany styl oparty na wspaniałej muzykalności z głębokim charakterem, który pochodzi ze szczególnej pasji do tanga.
Tańczy od 1996 r. a od 2005 r. podróżuje po całej Europie. Dawała pokazy i dzieliła się doświadczeniem w wielu miastach i na różnych międzynarodowych festiwalach.

Jako nauczycielka ma bardzo osobiste podejście do przekazywania tanga i kładzie nacisk na towarzyski aspekt tańca. Jednocześnie zwraca uwagę na korzenie tanga i jego tradycję, traktując je ze szczególnym szacunkiem.

Aktywna i zmysłowa rola kobiety w tangu to misja, którą Maria Mondino realizuje podczas swoich warsztatów.

Czas

24 (Sobota) 12:00 - 25 (Niedziela) 15:15

Lokalizacja

Studio Tańca Sportowego "FAN" Toruń

Bartosza Głowackiego 2 (1piętro) Torun 87-100

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

X