grudzień, 2017

11gru19:0020:00Międzynarodowy Dzień Tanga19:00 - 20:00 Wolskie Centrum Kultury, ul. Działdowska 6, Wolskie Centrum Kultury, ul. Działdowska 6Województwo:mazowieckieKategoria:Koncerty

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy na finał projektu „Tangomania”.

W koncercie finałowym zaprezentowane odbiorcom zostaną wyselekcjonowane tanga argentyńskie/urugwajskie w wykonaniu argentyńskiego artysty Carlos Roulet.

Carlos Roulet urodził się w Buenos Aires, w dzielnicy Villa Crespo. Jego śpiew tanga brzmi z autentyczną argentyńską pasją i mocą, w stylu, który nawiązuje do tradycji wielkich pieśniarzy Złotej Ery Tanga. Jako artysta ma niezwykły kontakt z publicznością, a jego interpretacje tanga, zarówno na poziomie warstwy muzycznej jak i słownej, wywołują zachwyt u słuchaczy, bez względu na to czy śpiewa przy akompaniamencie dużej orkiestry czy też jednej gitary. Od końca lat 90-tych występował na licznych scenach teatralnych i koncertowych w Buenos Aires, śpiewał dla publiczności w Brazylii i Columbii, a od 2012 roku koncertuje również w Europie (Niemcy, Hiszpania, Polska, Ukraina).

W trakcie koncertu finałowego będzie miał także miejsce pokaz tanga w wykonaniu profesjonalnej pary tancerzy.

Wstęp wolny

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Więcej informacji już wkrótce.

Czas

(Poniedziałek) 19:00 - 20:00

Lokalizacja

Wolskie Centrum Kultury, ul. Działdowska 6

Wolskie Centrum Kultury, ul. Działdowska 6

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

X