Colours of tango na Skwerze już w tę niedzielę

W najbliższą niedzielę w Warszawie szykuje się ciekawa impreza dla miłośników tanga argentyńskiego, zarówno dla melomanów jak i tancerzy.

DUX oraz SKWER serdecznie zapraszają na koncert promocyjny debiutanckiej płyty zespołu Colours Of Tango, który jest świeżo upieczonym półfinalistą programu Must Be The Music. Konrad i Aneta Salwińscy oraz rodowity Argentyńczyk – Oscar Ovejero zabiorą Was na ponad godzinną podróż prosto do gorącego Buenos Aires. Podczas koncertu będzie można kupić świeżo wydaną płytę zespołu.

Po koncercie organizatorzy zapraszają na milongę. Chętni będą mogli nauczyć się podstawowych kroków tanecznych tanga.

Zaproszenie do prowadzenia lekcji tanga przyjęli Justyna i Henryk Hoser, których pamiętamy z pięknego pokazu tanga na letniej scenie Skweru. Muzykę na milongę przygotuje niezawodny DJ Henryk. Wieczór z tangiem, poprowadzi Edyta Jaroszewicz, animatorka kultury tanga argentyńskiego z 12 letnim doświadczeniem. Autorka i organizatorka projektu Letnie milongi w Skwerze

termin: 15.11.2015
godzina: 18.00
wstęp: 25 zł
miejsce: SKWER, Krakowskie przedmieście 60a Warszawa
Bilety można już nabyć w SKWERZE (Krakowskie Przedmieście 60A). BRAK MOŻLIWOŚCI REZERWACJ BILETÓWI!!

Na facebookowym fanpage’u TangoNuestro.pl będzie można wygrać zaproszenia na koncert i milongę!

strona wydarzenia

Oscar Ernesto Ovejero, jako rodowity mieszkaniec Buenos Aires, niewątpliwie tango ma we krwi. W jego naturalnym i pełnym temperamentu śpiewie, usłyszeć można esencję tanga w najczystszej postaci. Towarzyszy mu duo instrumentalistów młodego pokolenia, wykształconych w akademiach muzycznych w Polsce i Austrii – Aneta Salwińska (harfa) i Konrad Salwiński (akordeon). Muzycy, mający na swoim koncie liczne sukcesy na arenie krajowej oraz międzynarodowej, wykorzystują bogactwo brzmienia swoich instrumentów, przedstawiając własne aranżacje utworów dawnych mistrzów tanga. Inspirowani muzyką Piazzolli, Villoldo czy Gardela odkrywają przed publicznością cały wachlarz kolorów tanga.

Zespół koncertował już na scenach Polski, Austrii, Niemiec i Wielkiej Brytanii, został także uhonorowany Certyfikatem Academia Nacional del Tango.

Podziel się
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
identicon

Tango Nuestro

Tango Nuestro jest serwisem poświęconym tangu argentyńskiemu w Polsce. Znajdziesz u nas katalog milong i instruktorów w całym kraju, informacje na temat nadchodzących wydarzeń, bazę ciekawych artykułów, tablicę ogłoszeniową i wiele innych ciekawych treści.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

X