Bielsko Biała i Szczyrk – czyli noworoczne balowanie

Sala Redutowa

To już ten czas, żeby poczynić plany sylwestrowo ? noworoczne. Kto w latach ubiegłych był z nami, ten wie, że warto. Kto nie był ? czas nadrobić zaległości i koniecznie dołączyć! Sylwester w prawdziwej sali balowej, maraton w Szczyrku ? to noworoczne szaleństwa pierwsza klasa!

Imprezę otwiera bal sylwestrowy.

 

Odbywa się w balowej Sali Redutowej dawnego hotelu ?Pod Orłem?. Nie dość, że jest to jedna z najpiękniejszych sal neorenesansowych w Polsce, to sala i parkiet są tangowo sprawdzone i potwierdzone: tanguje się cudnie. Bal jest imprezą elegancką i wesołą. W ubiegłych latach bawiło się tam pół Polski i kawał świata.

Ten rok zapowiada się podobnie.

Wielu zagranicznych gości potwierdziło swój udział. Są jeszcze miejsca, warto nie zwlekać i rezerwować ten noworoczny weekend. O muzykę zadba międzynarodowy skład dj-ski. Jadła i napitków na pewno nie zabraknie.

Sylwestrowy bal można zaliczyć w skład maratonu.

Oczywiście można go potraktować jako osobną imprezę, ale warto przyjechać na całość. Bal rozpoczyna się w czwartek o godz. 20.00., kończy o 6.00. w Nowy Rok. Trzeba spać szybko, żeby pod wieczór sprawnie przenieść się do Szczyrku.

Orle-Gniazdo-zima

II Beskidzki Maraton Tanga

 

Odbędzie się w hotelu ?Orle Gniazdo? (20 min. jazdy samochodem z Bielska – Białej). Start: godz. 20.00., zakończenie w niedzielę o godz. 18.00. W sobotę i niedzielę w godz. 6:00 ? 12:00 nastąpi przerwa techniczna, którą można będzie wykorzystać na spacery i ? mając nadzieję na śnieg ? jazdę na nartach. W cenę wliczono dwa obiady, popołudniowe kanapki, przekąski, owoce i napoje (bez ograniczeń).

Hotel jest przestronny i wygodny.

Maratonowy doskonały parkiet pomieści 220 osób. W hotelu jest sauna, pokoje z łazienkami i bardzo dobra kuchnia ? czyli wszystko to, co potrzebne jest do wygodnego tangowego pobytu.

UWAGA! Pidżama Party!

 

W nocy z soboty na niedzielę o godz. 4.00. tradycyjnie zapraszamy na pidżama party. W roku ubiegłym pląsaliśmy w koszulkach nocnych, piżamkach, bamboszach i szlafmycach? Było bardzo wesoło.
W sumie sylwester + maraton to bardzo dobry ciąg imprez 🙂

Tango Dj-e:

 

Jörg Haubner, Drezno (bal + marathon); Mikael Holber- Sztokholm (bal + maraton) , Karolina Tkaczuk- Łódź (bal + maraton) Robert Kandefer, Warszawa (maraton), Lechosław Hojnacki ? Bielsko-Biała (maraton), Katarzyna Czech ? Kraków (maraton) oraz Nico Loco ? Drezno (maraton). Po maratonie można wrócić do Bielska Białej, gdzie miło czas można spędzić na wieczornej milondze pomaratonowej w pięknej Sali Bankietowej na Starym Rynku.

Organizator zadbał o transport.

 

Ci, którzy podróżują samolotami i będą chcieli dostać się z lotniska na miejsce, mogą skontaktować się z organizatorem.

Więcej informacji.

Wszystkie informacje, cenniki i dokładny program znajdziesz na stronie: www.bbtango.pl
Aktualne wiadomości są publikowane sukcesywnie na FB:
Sylwester
Maraton

Podziel się
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
identicon

Anna Kossak

Psycholog, trener i coach. Autorka książki "Pasja budzi się nocą". Doświadczona miłośniczka życia, kochająca zwierzęta, podróże i tango argentyńskie.

4 myśli na temat “Bielsko Biała i Szczyrk – czyli noworoczne balowanie

  • identicon
   18 grudnia 2017 o 23:05
   Permalink

   Jak najbardziej 🙂 Mamy na liście w grudniowych wydarzeniach. Zapraszamy do Kalendarza a organizatorów do przesyłania informacji! 🙂

   Odpowiedz
 • 15 września 2016 o 18:45
  Permalink

  Czytam wpis z roku ubiegłego i tak właściwie to poza aktualnymi datami: Maraton w Szczyrku 05-08.01.2017 i 31.12.2016- 01.01.2017 niewiele trzeba zmienić- reklama tegorocznego V Sylwestra w Bielsku-Białej i III Beskid Tango Maratonu w Szczyrku- GOTOWA!
  Jedyne co się zmieni to wydłużamy maraton o jeden dzień – czyli proponujemy wersję XL- pamiętajcie piątek 06 stycznia to dzień wolny- przyjedźcie już w czwartek 05.01 – zaczynamy od 20:00!
  Szczegóły w dokumencie pod adresem: bit.do/bbtango oraz na stronie http://www.bbtango.pl.

  Odpowiedz
 • 13 listopada 2015 o 15:20
  Permalink

  A to jeszcze nie wszystko!
  30 grudnia planujemy piękną imprezę:
  od 19:00 -24:00 KONCERT SYLWESTROWY Sentido del Tango oraz MILONGĄ SYLWESTROWA.
  Koncert & Milonga odbędzie się w Grępielni – pięknie odrestaurowanej fabryce włókienniczej ze świetnym klimatem i dobrą podłogą (uczestnicy Noworocznej Milongi w roku ubiegłym zapewne pamiętają ją z doskonałej strony)
  Szczegóły za chwilę na http://www.bbtango.pl
  Zapraszam – rezerwujcie jeszcze jeden dzień 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

X