Sylwester w sali balowej, maraton w Szczyrku ? czyli noworoczne szaleństwa pierwsza klasa!

Kto jeszcze nie ma sylwestrowo ? noworocznych planów albo ma takie niezbyt ciekawe, może jeszcze załatwić sobie (i komuś też) bardzo dobry ciąg imprez. Sala na bal sylwestrowy sprawdzona i obtańczona: w ubiegłym roku bawiło się tam pół Polski i kawał świata. Ten rok zapowiada się nie inaczej: wielu zagranicznych gości potwierdziło swój udział. Są jeszcze miejsca, więc warto nie zwlekać i rezerwować ten bardzo długi noworoczny weekend. Imprezę otwiera bal w jednej z najpiękniejszych renesansowych sal balowych w Polsce: kamienica ?Pod Orłem?, Sala Redutowa.

Redutowa

O muzykę zadba międzynarodowy skład dj-ski. Jadła i napitków na pewno nie zabraknie. Sylwestrowy bal to mini maraton: rozpoczyna się o godz. 20.00., kończy o 6.00. w Nowy Rok. Dla uczestników organizatorzy zarezerwowali nocleg w klimatycznej willi.

Po odespaniu intensywnej nocy można będzie potańczyć na noworocznerj milondze, by już 2 stycznia (piątek) przenieść się do Szczyrku na Beskidzki Maraton Tanga w hotelu Orle Gniazdo (20 min. Jazdy samochodem z Bielska Białej). Start: godz. 20.00., zakończenie w niedzielę o godz. 18.00.

Znajdziemy tam doskonały parkiet na 220 osób, saunę, pokoje z łazienkami i dobrą kuchnię ? czyli wszystko to, co potrzebne jest do wygodnego tangowego pobytu. UWAGA! Podczas maratonu z soboty na niedzielę o godz. 3.00. zapraszamy na pidżama party. W roku ubiegłym pląsaliśmy w koszulkach nocnych, piżamkach, bamboszach i szlafmycy? Było bardzo wesoło. W sobotę i niedzielę w godz. 6:00 – 12:00 nastąpi przerwa techniczna, którą można będzie wykorzystać na spacery i ? miejmy nadzieję na śnieg – jazdę na nartach. W cenę wliczono dwa obiady, popołudniowe kanapki, przekąski, owoce i napoje (bez ograniczeń).

DJ-e: Jörg Haubner, Niemcy (bal + marathon); Roberto Rampini, Włochy (bal + maraton); Przemysław Mielcarek, Polska (bal); Darko Vicentijevic, Serbia (marathon); Vladimir Dudr, Czechy (maraton); Richard Philips, Polska (maraton); Jakub Ciczkowski, Polska (maraton); Robert Kandefer, Polska (marathon); Tomek Kopiński, Polska (maraton); Grzegorz Skoczylas, Polska (milonga Tylko dla Orłów, Bielsko Biała, niedzielny pomaratonowy wieczór).

Po maratonie można wrócić do Bielska Białej, gdzie miło czas można spędzić aż do 6 stycznia. Ci, którzy podróżują samolotami i będą chcieli dostać się z lotniska na miejsce, mogą skontaktować się z organizatorem, który zadbał o transport.

Wszystkie informacje, cenniki i dokładny program znajdziesz na stronie: www.bbtango.pl

Podziel się
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
identicon

Tango Nuestro

Tango Nuestro jest serwisem poświęconym tangu argentyńskiemu w Polsce. Znajdziesz u nas katalog milong i instruktorów w całym kraju, informacje na temat nadchodzących wydarzeń, bazę ciekawych artykułów, tablicę ogłoszeniową i wiele innych ciekawych treści.

Jedna myśl na temat “Sylwester w sali balowej, maraton w Szczyrku ? czyli noworoczne szaleństwa pierwsza klasa!

 • 1 grudnia 2014 o 23:26
  Permalink

  Po prostu, serdecznie, po góralsku zapraszamy, hej!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

X